RN1WS4.7KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS4.7KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385387
Description
1W 350V 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS