WMZ11A-75L102MUUB7.2-G6B
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
WMZ11A-75L102MUUB7.2-G6B
JLCPCB Part #
C471672
Package
Plugin,P=5mm
Description
-10℃~+60℃ 1kΩ 265V 5.5mm 5mm ±20% 插件,P=5mm PTC Thermistors ROHS