RMC04023.3K5%N
MFR.Part #
RMC04023.3K5%N
JLCPCB Part #
C325551
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS