RMC040230.11%N
MFR.Part #
RMC040230.11%N
JLCPCB Part #
C269647
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS