RMC04021.2K1%N
MFR.Part #
RMC04021.2K1%N
JLCPCB Part #
C325417
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS