4401-010LF
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
4401-010LF
JLCPCB Part #
C7019800
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10A 27nF 50V 插件 EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS