TSK82N25M
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSK82N25M
JLCPCB Part #
C718686
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 123nC@10V 250V 35mΩ@10V 550W 5V 6.904nF 67pF 783pF 82A N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS