TSP32N20M
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSP32N20M
JLCPCB Part #
C20623858
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.2nF 200V 288pF 32A 36pF 46nC@10V 48W 4V 86mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS