TSF20N60MR
MFR.Part #
TSF20N60MR
JLCPCB Part #
C382374
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 24pF 264pF 3.944nF 400mΩ@10V 40W 57nC@10V 5V 600V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS