TMN6005MI
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TMN6005MI
JLCPCB Part #
C7463237
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6V 14nC@10V 3W 40mΩ@10V 41pF 49pF 5A 60V 825pF SOT-23-3L MOSFETs ROHS