TM80N03NF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM80N03NF
JLCPCB Part #
C7422886
Package
PDFN5x6-8L
Description
1 N-channel 1.4nF 1.5V@250uA 177pF 205pF 30V 32.3nC@10V 4.2mΩ@10V 80A PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS