TM60N03DF
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM60N03DF
JLCPCB Part #
C7422876
Package
DFN3x3-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 1.6nF 215pF 30V 34nC@4.5V 4.7mΩ@10V 60A DFN3x3-8 MOSFETs ROHS