TM15N10D
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM15N10D
JLCPCB Part #
C7422818
Package
TO-252-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 100V 15A 18nC@10V 33pF 38pF 75mΩ@10V、96mΩ@4.5V 840pF N-Channel TO-252-3L MOSFETs ROHS