TM25G04GD
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM25G04GD
JLCPCB Part #
C7570360
Package
TO-252-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 15nC、15.7nC 23A、25A 2V、2V 32.9W 40V 60pF、72pF 668pF、815pF 95pF、98pF N-Channel + P-Channel TO-252-3L MOSFETs ROHS