TM15P04S
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM15P04S
JLCPCB Part #
C7422820
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 1.5V 1.5nF 15A 180pF 19.5mΩ 235pF 32nC@10V 40V SOP-8 MOSFETs ROHS