TM0052N04AD
MFR.Part #
TM0052N04AD
JLCPCB Part #
C19189167
Package
TO-252-3L
Description
1 N-channel 1.7V@250uA 100A 160pF 188pF 2.38nF 35nC@10V 40V 47W 5.2mΩ@10V TO-252-3L MOSFETs ROHS