VPS230-110-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS230-110-B
JLCPCB Part #
C17535892
Package
Bolt Mount
Description
110mA、220mA 115V、230V 115V、230V 2 2 4kV Bolt Mount Power Transformers ROHS