VPP20-1000-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP20-1000-B
JLCPCB Part #
C17361359
Package
Plugin-8P,57.2x47.6mm
Description
10V、20V 115V、230V 1A、2A 2 2 4kV 插件-8P,57.2x47.6mm Power Transformers ROHS