VPM24-4170
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPM24-4170
Description
12V、24V 2 240V、220V、100V、120V 4.17A、8.34A 4kV Dual, Multi-Tap - Power Transformers ROHS