VPS10-17500-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS10-17500-B
JLCPCB Part #
C17645595
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 17.5A、35A 2 2 4kV 5V、10V Bolt Mount Power Transformers ROHS