FS36-030-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS36-030-C2
JLCPCB Part #
C17540171
Package
Plugin
Description
115V、230V 18V、36V 2 2 30mA、60mA 4.2kV Plugin Power Transformers ROHS