FS24-1500-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS24-1500-C2
JLCPCB Part #
C17244874
Package
Plugin
Description
1.5A、3A 115V、230V 12V、24V 2 2 4.2kV Plugin Power Transformers ROHS