VPS24-1000-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS24-1000-B
JLCPCB Part #
C17464252
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 12V、24V 1A、2A 2 2 4kV 螺栓安装 Power Transformers ROHS