CMF16-683600-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
CMF16-683600-B
Description
-40℃~+105℃ 2 2.17Ω 2kV 300V 600mA 68mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS