VPP10-250-B
MFR.Part #
VPP10-250-B
JLCPCB Part #
C17630696
Package
Plugin-8P,41.3x33.3mm
Description
115V、230V 2 2 250mA、500mA 4kV 5V、10V Plugin-8P,41.3x33.3mm Power Transformers ROHS