VPS36-4800-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPS36-4800-B
JLCPCB Part #
C17335200
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 18V、36V 2 2 4.8A、9.6A 4kV Bolt Mount Power Transformers ROHS