CMF16-153131-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
CMF16-153131-B
Description
-40℃~+105℃ 1.3A 15mH@10kHz 2 300V 470mΩ - Common Mode Filters ROHS