VPL16-3100
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPL16-3100
JLCPCB Part #
C17335799
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 16V 2 2 3.125A 3.5kV 螺栓安装 Power Transformers ROHS