AX02-301R5-T
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
AX02-301R5-T
JLCPCB Part #
C6747860
Package
SMD,15x13.3mm
Description
1.5uH 18A 2.3mΩ 30A ±20% SMD,15x13.3mm Power Inductors ROHS