AX02-306R4-T
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
AX02-306R4-T
JLCPCB Part #
C6508246
Package
SMD,15x13.3mm
Description
16A 6.4uH 6.5A 8.5mΩ ±20% SMD,15x13.3mm Power Inductors ROHS