XC6136C44BMR-G
MFR.Part #
XC6136C44BMR-G
JLCPCB Part #
C2458200
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.4V 40us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS