XC6135C16CMR-G
MFR.Part #
XC6135C16CMR-G
JLCPCB Part #
C2461179
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.6V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS