2ETYKA-5.08-03P-14-100AH
MFR.Part #
2ETYKA-5.08-03P-14-100AH
JLCPCB Part #
C2840364
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x3P 1~2.5 3 300V 3P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS