15ETYKDM-3.81-03P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYKDM-3.81-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828411
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS