15ETYRC-3.5-04P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYRC-3.5-04P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840338
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS