CI20S120D3L2
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI20S120D3L2
JLCPCB Part #
C967728
Package
TO-247-2
Description
1.2kV 1.5V@20A 35uA@1.2kV 54.5A Independent TO-247-2 SiC Diodes ROHS