CI10T60C3
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI10T60C3
JLCPCB Part #
C2842692
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.8V@10A 10A 10uA@600V 600V TO-220AC Schottky Diodes ROHS