CI20T30F
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CI20T30F
JLCPCB Part #
C2842694
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@300V 20A 300V 890mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS