TLV9001UIDBVR
MFR.Part #
TLV9001UIDBVR
JLCPCB Part #
C544301
Package
SOT-23-5
Description
-2.75V~-900mV、900mV~2.75V -40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 1MHz 27nV/√Hz@10kHz 2V/us 2pA 400uV 40mA 5.5V 5pA 600nV/℃ 60uA 95dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOT-23-5 Operational Amplifier ROHS