TL751L10CDR
MFR.Part #
TL751L10CDR
JLCPCB Part #
C2872111
Package
SOIC-8
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 10V 150mA 26V 500uA 600mV@(150mA) 65dB@(120Hz) 700uV Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Over Voltage Protection Positive SOIC-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS