TL750M10CKVURG3
MFR.Part #
TL750M10CKVURG3
JLCPCB Part #
C2866954
Package
TO-252
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1000uV 10V 26V 55dB@(120Hz) 600mV@(750mA) 750mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Over Voltage Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS