LM4040EIM3X-2.5
MFR.Part #
LM4040EIM3X-2.5
JLCPCB Part #
C3717577
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS