TL5002IDR
MFR.Part #
TL5002IDR
JLCPCB Part #
C2658422
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz Boost、Buck-Boost Boost、Flyback External No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS