TL5002CDR
MFR.Part #
TL5002CDR
JLCPCB Part #
C2869115
Package
SOIC-8
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz Boost、Buck-Boost Boost、Flyback No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS