TL5002ID
MFR.Part #
TL5002ID
JLCPCB Part #
C1530410
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS