TL5001IPSR
MFR.Part #
TL5001IPSR
JLCPCB Part #
C2658759
Package
SO-8-208mil
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz Buck Buck No SO-8-208mil DC-DC Converters ROHS