TL5001CPSR
MFR.Part #
TL5001CPSR
JLCPCB Part #
C2862175
Package
SO-8-208mil
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 20mA 3.6V~40V 500kHz Buck Buck SO-8-208mil DC-DC Converters ROHS