TL5001IPG4
MFR.Part #
TL5001IPG4
JLCPCB Part #
C1530384
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz Boost、Buck、Flyback Buck、Boost、Buck-Boost External No PDIP-8 DC-DC Converters ROHS