SNJ54AC00FK
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SNJ54AC00FK
JLCPCB Part #
C4468978
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 2 2.1V、3.15V、3.85V 2.9V、4.4V、5.4V 24mA 24mA 2V~6V 4 40uA 500mV 9.5ns@3.3V,50pF 900mV、1.35V、1.65V AC NAND Gate LCC-20(8.9x8.9) Logic Gates