SN74F280BDR
MFR.Part #
SN74F280BDR
JLCPCB Part #
C2862517
Package
SOIC-14
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 4.5V~5.5V 74F 9 Parity Generator/Checker 奇校验生成、同时输出奇/偶校验信号、偶校验生成 SOIC-14 Parity Generators and Checkers ROHS